Podarujmy Ani „kwiatki”

Szanowni Państwo,

grono pedagogiczne wraz z dyrekcją VI LO gorąco prosi, aby na zakończenie roku szkolnego uczniowie naszej szkoły nie przynosili kwiatków dla nauczycieli, lecz wpłacili choćby symboliczną złotówkę na leczenie małej Ani Orłowskiej, dziewczynki cierpiącej na rdzeniowy zanik mięśni, która zbiera na najdroższy lek świata. W tym celu została utworzona skarbonka naszej szkoły na „siepomaga”, gdzie prowadzona jest zbiórka.

Link do skarbonki: https://www.siepomaga.pl/6lozg-dla-ani

Nasza szkoła już wcześniej angażowała się w zbiórkę funduszy na leczenie Ani poprzez zbiórkę groszy, starych telefonów, nakrętek oraz organizację kiermaszu ciast i książek. Dzięki Państwa wsparciu w postaci pysznych ciast oraz zaangażowaniu naszych uczniów udało nam się uzbierać dla Ani 1830,30 zł, za co serdecznie dziękujemy. Przed Anią Orłowską ostatnia prosta w drodze po terapię genową, już tylko 400 tys. z 9 mln i dziewczynka będzie miała szansę na lepszy oddech, przełykanie, a może nawet na poruszanie się. Liczy się każda złotówka, więc prosimy o wsparcie Ani w drodze po zdrowie.

Pozdrawiamy serdecznie,

nauczyciele i dyrekcja VI LO w Zielonej Górze

Skip to content