Klasa 1 C przyłączyła się do lokalnej akcji „Ślemy kartki dla Jaśka”.
Na lekcji wychowawczej uczniowie przygotowali własnoręcznie przygotowane kartki, które zostały przekazane dla Jaśka.
Jasiek, życzymy Ci dużo zdrowia!


W Zielonej Górze
Klasa 1 C przyłączyła się do lokalnej akcji „Ślemy kartki dla Jaśka”.
Na lekcji wychowawczej uczniowie przygotowali własnoręcznie przygotowane kartki, które zostały przekazane dla Jaśka.
Jasiek, życzymy Ci dużo zdrowia!

Nowy rachunek bankowy
RADY RODZICÓW PRZY VI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCYM W ZIELONEJ GÓRZE:
Bank Pocztowy S.A.
69 1320 1016 7750 2063 2000 0001
Społeczność VI LO wybrała przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego.
Została nią PAULINA CZYCZ – uczennica klasy IIb.
Od samego początku swojej kadencji
nasza przewodnicząca proponuje następujące działania:
Zachęcamy wszystkich do angażowania się w zaproponowane formy.
(Poniżej przedstawimy naszą nową przewodniczącą
oraz zamieszczamy szczegółowy plakat
dotyczący zbiórki dla zwierzaków ze schroniska.)

Klasa III a i III b licznie stawiła się na zajęciach w ramach projektu Świat Nauki, czym zyskała uznanie pań prowadzących zajęcia.
Optyczne zjawiska zaciekawiły wszystkich i sprawiły dużo radości.
W planetarium poczuliśmy się pyłkiem we wszechświecie…
Dziękujemy za wspólne wyjście – pani Natalia i pani Beata.

WYKAZ SAL PODCZAS ZEBRANIA
Z RODZICAMI – 24.10.2019 r., godz. 1700
| KLASA | WYCHOWAWCA | NR SALI |
| Ia | p. Paulina Kliś | 7 |
| Ib | p. Agnieszka Olejniczak | 5 |
| Ic | p. Anna Strugała | 11 |
| Id | p. Monika Szumańska | 8 |
| IIa | p. Beata Styk | 13 |
| IIb | p. Monika Bednarczyk | 12 |
| IIIa | p. Maciej Kozłowski | 6 |
| IIIb | p. Alicja Wilczak | 9 |