Mamy ogromny powód do dumy! Z radością dzielimy się wiadomością, że Natalia Bocherek, absolwentka VI Liceum Ogólnokształcącego w Zielonej Górze, została uhonorowana stypendium Prezydenta Miasta za imponujące osiągnięcia w roku szkolnym 2025/2026.
To prestiżowe wyróżnienie stanowi uwieńczenie jej:
-
wieloletniego zaangażowania i wytrwałości,
-
znakomitych wyników w nauce,
-
wzorowej postawy i godnego reprezentowania naszej szkoły.
Natalia doskonale udowodniła, że połączenie pasji z systematyczną pracą to sprawdzony przepis na spektakularny sukces.
Wielkie brawa dla wszystkich, którzy przyczynili się do tego osiągnięcia!

